Loading...

Biz Kimiz?

2010 yılında kurulan firmamız, makine ve sektörde ki diger sanayi firmalarının ihtiyaclarını karsılama amacıyla yola cıkmıştır. Geçen süre karşısında faliyet alanlarını genişletip,Bursa nın dogusundan batısına olan bölgede her türlü döküm ihtiyaclarını karşılama amacıyla işletmesini teknolojik alt yapı ile enjeksiyon makinesi katarak degerli müşterilerine daha kaliteli ve hızlı bir üretim sunmayı hedeflemiştir. İşletme almış oldugu karalarla ve yapmış oldugu döküm sektörünün bir dalı olarak imalat sektörüne başlamaya karar vermiş ve kendi imalatları olan ürünlerini siz sayın müşterilerine sunmuştur. Tecrübeli kadrosu ve teknolojik yenilikci alt yapısı ile sizlere daha iyi bir hizmet vermek için her gecen gün işletmemizi önemsiyoruz.

Hizmetlerimiz

Döküm

Vestibulum justo. Nulla mauris ipsum, convallis ut, vestibulum eu, tincidunt vel, nisi. Curanec, eleifend at, fermentum ut, turpis. Mauris et ligula quis erat dignissim imperdiet. Integer ligula magna, dictum et, pulvinar non, ultricies ac, nibh ullamcorper nec, eleifend.

Pres

Proin eros odio, mattis rutrum, pulvinar et, egestas vitae, magna. Integer semper, velit ut neque purusturpis. Mauris et ligula quis erat dignissim imperdiet. Integer ligula magna, dictum et ultricies ac, nibh.

Kalıp

Mauris lacinia lectus sit amet felis. Aliquam erat volutpat. Nulla porttitor tortor at nisl. Morbi eget

Üretim & Fabrika

Vestibulum justo. Nulla mauris ipsum, convallis ut, vestibulum eu, tincidunt vel, nisi. Curabitur molestie euismod erat. Donec et mi eu massa ultrices scelerisque. Nullam ac nisi non nec, eleifend at, fermentum ut, turpis. Mauris et ligula quis erat dignissim imperdiet. Integer ligula magna, dictum et, pulvinar non, ultricies ac, nibh elit ut neque purus, ullamcorper nec, eleifend at, fermentum ut, turpis. Mauris et ligula quis erat dignissim imperdiet. Integer ligula magna, dictum et, pulvinar non, ultricies ac, ullamcorper nec, eleifend at, fermentum nibh.

Donec et mi eu massa ultrices scelerisque.
Nullam ac nisi non eros gravida venenatis sollicitudin lobortis
Curabitur convallis facilisis lorem. Vivamus euismod nulla vel nunc
Fusce tincidunt, justo congue egestas

detaylı